Komplexní služby pro odstraňování vlhkosti a ochranu bytů proti vlhkosti.

Firma Hydroblokáda se již mnoho let specializuje na vysoušení a ochranu bytů před účinky nadměrné vlhkosti. Pokud jste byli konfrontováni s následky vytopení, povodně, špatně provedených izolačních prací, naše firma neprodleně vyřeší vaše problémy.

Gwarancja Satysfakcji

Jsme hrdi na naše úspěchy!

0+

realizovaných zakázek

Více než 117 realizovaných zakázek je důkazem naší profesionality a důvěry našich zákazníků. Už mnohokrát jsme zažili pocit hrdosti z opravy domu či bytu. Široká paleta našich možností a technologie vybírané individuálně pro každého zákazníka nám navíc zaručují jméno poctivého a důvěryhodného partnera.

0%

spokojených zákazníků

Proč stále roste obliba naší firmy u zákazníků? Základním faktorem je angažovanost a schopnost vžít se do situace osoby, která má problém s vlhkostí. Máme radost, že jsme schopni pro vás udělat tak mnoho.

0

odborníků

Základem naší značky je pevný tým. Za neuvěřitelnou rychlost práce a výjimečnou účinnost vděčíme bohatým zkušenostem našich odborníků. Roky praxe nám umožnily vypracovat ten nejvyšší stupeň jakosti.


Naše trumfy

  • Pracujeme na základě licenční smlouvy na realizaci vysoušení metodou Krystalizační injektáže, která je chráněna patentem a pro kterou jsou závazné normy.
  • Pracujeme s osvědčenými atestovanými prostředky.
  • Máme teoretické i praktické znalosti v oblasti realizace prací.
  • Vynakládáme veškerá snažení, aby byl zákazník vždy spokojen s nejvyšší kvalitou našich služeb.
  • Poskytujeme písemnou záruku na realizované práce.

Naše dovednosti

100% Krystalizační injektáž

97% Kondenzační vysoušení

95% Termovize

95% Ozonování

97% Obsluha zákazníka

Příznivé ceny

Nejenže je naše značka synonymem kvality, ale naše služby si může dovolit prakticky každý. Díky aplikaci těch nejinovativnějších technologií dostupných na trhu ušetříte čas i peníze. Vysoušení každého běžného metru stojí 60 PLN. S ohledem na efektivitu naší práce je tato cena velmi slušná.

Účinnost

Názory našich spokojených zákazníků potvrzují, že firma Hydroblokada dostojí svému úkolu v oblasti vysoušení staveb. Suchý dům je zárukou spokojenosti. My tomu rozumíme, proto svou práci provádíme poctivě a s důrazem na vaši maximální spokojenost.

Rychlost

Naším motem je rychlost. Uvědomujeme si, že v naší branži umožní rychlost práce předejít větším starostem souvisejícím s bojem s vlhkostí. Po vyplnění formuláře na stránce vás bude během 24 hodin kontaktovat náš poradce.

unsere Partner

Nejste si jisti, kterou službu vybrat?

ZEPTEJTE SE ODBORNÍKA!

top
GermanPoland